Kayseri Yuvam koltuk yıkamada koltuk yıkama firmalarından farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olması ile kaliteli bir hizmet vermektedir. Koltuklarınızı ve çekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz. Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makine ve özel kir ve leke sökücü şampuanlar kullanıyoruz. Bu işlem 1 & 2 saat sürmektedir.

Koltuk ve çekyat temizliği püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır.
Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanır sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir.

Yüzeyde ki kirli su vakumlanarak alınır. Aynı işlem temiz su ile yaniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni görünümüne kavuşur olur.Firmamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir.

Koltuklar her kadının en çok zorlandığı temizlenmesi oldukça zaman isteyen eşyalardır. Bu nedenle kir tutmadan temizlenmesi oldukça önemlidir. Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ve nelere dikkat edilmesi gerekir? Koltuklarınızı hafta bir kez mutlaka elektrikli süpürge yardımıyla vakumlama yapmanız oldukça temizleme işlemlerini kolaylaştıracaktır. Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır diye komşuya sormaya gerek kalmadan basit adımlarla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Televizyon gibi elektronik eşyalar üzerinde bulunan tozların koltukların üzerinde olduğunu da unutmamak gerekiyor. Küçük toz tanecikleri koltuk içerisindeki süngere kendisini saklar ve belli bir süre sonra iyice biriktiğinden dolayı yok olamayacak dereceye gelir. Tozların sonucunda ortaya ufacık dikkatsizlik sonucunda koltuk üzerine dökebileceğiniz su dahi koltukların üzerinde leke oluşumu için yeterli olacaktır.

Firmamız Koltuk yıkamanın dışında

Çekyat yıkama,

Berjer yıkama,

Oturma gurubu yıkama,

Yatak yıkama,

Sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

GALERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ