YUVAM TEMİZLİK

Kayseri’de halı yıkama ve temizlik sektöründe Yuvam Temizlik ve Halı Yıkama Fabrikası olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini ön plana alarak elimizden gelenden daha fazla hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Firmamız günümüzün gerektirdiği müşterilerimizin görmek ve almak istediği hizmeti verebilmek için günümüz teknolojilerini yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya çalışmaktayız.

BAŞLANGIÇ OLARAK

* Servis araçları ile toplandıkları yerden alınan halılar, halı yıkama fabrikası, halı yıkama yeri, halı yıkama atölyesi vb isimlerle adlandırılan halı yıkama işletmelerine getirilir.
* Araçtan indirme esnasında el dokuma, yün, ipek vb gibi yöresel özelliklere sahip, farklı iplik ve boya kullanılarak yapılmış nitelikteki halılar ile overlok yapılacak halılar ayıklanarak başka başka bölgelere istiflenir.
* Bunun nedeni bu tür halıların yıkama tekniğinin diğer halılardan farklı oluşudur.
* · Birbirinden ayrıştırma işlemi gerçekleştikten sonra uygulama farklılıkları ile aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir.

HALI YIKAMA , DURULAMA SIKMA VE KURUTMA

Birinci etken olarak yıkamada üstün kaliteye ulaşmak için olmazsa olmaz olan doğru temizlik maddesi seçimi ile halılarınızın yıkamaya alınması. Yıkamadan sonra deterjanlardan arındırılana kadar durulanması ile halılarınız sıkma makinasına alınarak dakikada 1400 devir ile sıkma işlemi yapılır. Bu işlem kesinlikle yapılması gereken en önemli unsurdur. Çünkü halınız ne kadar temiz yıkanırsa yıkansın durulama işlemi sonunda su lekesi ve üzerlerinde hav kalmaması için sıkma işlemi yapılmalıdır. Örneğin elde yıkadığınız halıların saçaklarında oluşan leke tamamen su lekesidir. Sıkma işlemi sonunda %90-95 oranında kuruyan halılarınız nemli olarak özel olarak hazırlanan askı tezgâhlarında arka yüzeyi güneş görecek şekilde, renklerin güneşten dolayı solmaması için, kurumaya bırakılır.

KALİTE KONTROL VE PAKETLEME

Kurumuş olan halılarınız özel tezgâh üzerinde kalite kontrol personeli tarafından denetlenir, eğer herhangi bir sorun var ise tekrar yıkama işlemi uygulanır. Kontrol işleminde herhangi bir sorun olmaz ise kontrol işleminden sonra halılarınız tozlanmaması ve taşıma esnasında zarar görmemesi için özel halı poşetleri ile paketlenir ve semtlere göre sınıflandırılarak görevli personel tarafından servis aracımıza yüklenir.

TESLİMAT

Teslimat yapılacağı gün firmamız personeli sizleri arayıp teslimat hakkında bilgi verir. Servis personeli tarafından sizlere teslim edilen halılarınız hakkında herhangi bir şikâyetiniz olması durumunda iki gün içerisinde firmamızı arayarak şikâyetinizi bildirebilirsiniz. Eğer halılarınız üzerinde firmamız tarafından kaynaklı bir sorun var ise gereken her şey memnuniyetiniz açısından firmamız tarafından yapılacaktır

YUVAM TEMİZLİK VE HALI YIKAMA FABRİKASI OLARAK; OTO YIKAMIYOR FASON İŞ YAPTIRMIYOR SADECE OFİS, EV VE EVİNİZDEKİ EŞYA TEMİZLİĞİ İLE İLGİLENİYORUZ. YAPTIRACAK OLDUĞUNUZ İŞLERİNİZİ İŞİN EHLİNE VERİN SONRA PİŞMAN OLMAYIN………

NOT: BİR İŞİN MALİYETİNİN ALTINDA VERİLEN FİYAT

İŞİN NE DERECE DOĞRU YAPILDIĞININ KANITIDIR.