www.yuvamtemizlik.com
Halı Yıkama

Yuvam Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri 2009 yılında faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ekibimiz ile halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkama, koltuk temizliği, yorgan, battaniye yıkama, halı kenarı overlok konusun da sayılı öncü firmalar arasındayız. Halı yıkama ve el halılarının temizliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızda  mevcuttur. Tesisimiz  günde 1500 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. 

Kayseri İlindeki müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz. Bizi tercih etmeniz,  sizlere daha iyiyi sunma gayretimizi arttırıyor… Sitemizde anlatmaktan çok daha rahat anlaşılabilmesi ve gerçekliliğini ispat edebilme adına videolara yer verdik. Biliyoruz ki halı yıkama sektöründeki çok büyük kesim müşteriyi kandırma adına kendi bünyesinde olmayan ekipmanların resimlerini , videolarını internet sitelerine koymakta ve müşteriyi mağdur etmektedir. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya aldık ki internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içersinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz.

Kayseri İlinde Halılara Dezenfekte Yapan Tek Firma Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

COVİD-19 Salgını Nedeni İle Sağlığınızı Herşeyden Önce Tutarak Dezenfekte İşlemi Yaptırmaktayız.

Kayseri Yuvam halı yıkama olarak gerek kullandığımız son teknoloji yıkama temizleme makine ve ekipmanlarımız ile, gerek kullandığımız saf su kadar zararsız fakat oldukça etkili özel formüllü doğal temizlik ürünlerimiz ile, gerekse deneyimli uzman kadromuz ile tüm Kayseri’ye hizmet veren profesyonel tecrübeli bir firmayız. Bizi diğer halı yıkama ve temizlik firmalarından ayıran en büyük özellik ise, biz sizlere alışageldiğiniz temizlik yöntemlerinden farklı olarak evinizde veya işyerinizde halı, koltuk, yatak ver sert zeminlerinizi kir ve lekelerden uzaklaştırmakla kalmıyor, aynı zaman alerjenlerden, bakterilerden, mikroplardan ve akarlardan arındırarak sağlıklı yaşam ve çalışma mekanları oluşturuyoruz.